Čistenie PC a notebookov

Čistenie PC a notebookov

Dôležité!
Kedy ste si naposledy dali vyčistiť Váš počítač, notebook v domácnosti alebo vo firme?

Podľa dostupných štatistík pravidelnou starostlivosťou o výpočtovú techniku je možné dosiahnuť zníženie poruchovosti až o 70% a predĺženie životnosti 2 až 2,5 krát, čím sa znížia proporcionálne aj náklady na opravy a nehovoriac o strate cenných dát a údajov. 

Ochod jednotlivých komponentov počítača, notebooku, tlačiarní alebo iného zariadenia sa stará rad chladiacich mechanizmov, ktoré sú nastavené tak, aby sa teplota chladeného zariadenia udržala v istom rozmedzí. Vplyvom prachu a ostatných nečistôt dochádza k upchatiu chladiacich zariadení, a to spôsobuje zvýšenie teploty jednotlivých komponentov, následnú nestabilitu systému a zníženie životnosti komponentov.

Čistenie PC a notebookov
Čistenie PC a notebookov
Čistenie PC a notebookov

Pri nasadení počítačov v prašnom prostredí, ale i v domácnosti a prostredí štandardných kancelárií dochádza po určitom čase k usadzovaniu prachu a nečistôt na ťažko dostupných miestach výpočtovej techniky.
Čistenie (profylaktika) spočíva v profesionálnom vyčistení a následnom testovaní techniky. Jedná sa o preventívnu údržbu výpočtovej techniky. Čistenie nepomáha chrániť iba Vaše počítače, ale znížením prašnosti prostredia a dezinfekciou zariadení pomáha chrániť aj Vaše zdravie.

Servis PC a notebookov

Servis výpočtovej techniky
Záručný a pozáručný servis výpočtovej techniky zabezpečujeme u našich partnerov. Zameriavame sa na servis - počítačov - notebookov - tabletov
V prípade potreby zabezpečíme podľa možností servis aj priamo u zákazníka. Ponúkame aj servisné služby, záchranu dát z nefunkčných a havarovaných HDD a iných záznamových  médií.
Viac info...
NTSUP servisný partner

Záručný a pozáručný servis

Servis zabezpečíme u nás alebo u našich partnerov v autorizovaných servisoch!
Na každú opravu v servisnom stredisku NTSUP odovzdanú na našom zbernom mieste poskytujeme záruku, ktorá je rôzne dlhá podľa typu servisného zásahu.
Všeobecne platí táto záruka:
Na všetky druhy opráv notebookov je záručná lehota v dĺžke 12 mesiacov na nové náhradné diely použité na opravu notebookov je záručná lehota v dĺžke 24 mesiacov.

ntb 1

Poskytujeme nasledovné servisné služby:

  • Výmena a oprava LCD displeja
  •  Oprava alebo výmena grafického čipu (notebook)
  • Oprava podsvietenia LCD displeja
  • Oprava napájacieho konektora a napájania
  • Vylepšenie a zrýchlenie (upgrade) notebooku alebo PC
    … ďalšie servisné služby sú uvedené v cenníku

Opravu zabezpečíme až po schválení cenovej ponuky zákazníkom!

Služby

Balíky služieb

Pre domácnosti a malé firmy máme pripravené balíky služieb, podľa využitia počítačov. Počítače v domácnosti potrebujú preventívnu údržbu, ale vo firme potrebujú pravidelnú údržbu. Podľa výberu Balíka služieb sa vykonáva servis u nás alebo po dohode aj u zákazníka. Servis na základe zmluvy je uprednostnený.

Cenník

Cenník servisu

Cenník služieb si môžete stiahnuť vo formáte pdf alebo priamo otvoriť.

scroll