Predajňa

wAAAABJRU5ErkJggg== H​Q Comp​ut​e​rs - Ladislav Verner

Predaj výpočtovej techniky

predajna 12 1 1

H​Q Computers

Sme firma poskytujúca produkty a služby výpočtovej techniky v oblasti Lučenec a okolie. Ponúkame hotové PC, notebooky, refurbished výpočtovú techniku (renovovaná technika), tlačiarne, spotrebný materiál. Navštívte našu predajňu v Lučenci na ul. Železničnej 18 (predajňa vo dvore, prechod od parkoviska Prior na Železničnú).

Keď comp, tak HQCOMP

Keď net, tak SLOVANET

01

Ponuka

V kamennej predajni ponúkame výpočtovú techniku ​pre domáce a kancelárske použitie (hotové PC, notebooky, refurbished výpočtovú techniku = renovovaná technika). Sme schopní poskytnúť výpočtovú techniku, ktorá vám bude vyhovovať a spĺňať požiadavky kladené na ňu. Naša ponuka obsahuje tiež príslušenstvo a doplnky, ako sú:
- klávesnice, 
- myši, 
- monitory,
- tlačiarne,
- spotrebný materiál
a ďalšie príslušenstvo.

02

Predajňa

Navštívte našu predajňu v Lučenci na 2 ul. Železničnej 18 (predajňa vo dvore, prechod od parkoviska Prior na Železničnú).
U nás nekončí starostlivosť o zákazníka nákupom tovaru a odchodom z predajne. Pomôžeme, odborne poradíme pri výbere PC alebo notebooku a ”ušijeme” ponuku podľa vašich predstáv a finančných možností. Samozrejmosťou je záručný a pozáručný servis. Do ponuky služieb patrí ako býva "zvykom" neobmedzený internet a k tomu neodmysliteľne aj televízia. Ponuka služieb je vhodná pre domácnosti a malé firmy. Na rozdiel od konkurencie, ceny služieb platia na výkon neúčtuje sa žiadna hodinová sadzba!

03

eSHOP

V našom eSHOPe  GAME ZÓNA sme sa zamerali na herné doplnky. Zákazníkom ponúkame krátke dodacie lehoty a konkurencie schopné ceny. Pre hráčov máme v ponuke sortiment herných stolov, kresiel, herných myši a podložiek, slúchadiel, reproduktorov od firiem E-Blue, Team Scorpion, Marvo, Enzatec, Red Fighter, Razer, Logo, A4Tech …
Ponúkaný tovar na stránke Game zóna si môžete objednať cez eshop len v rámci Slovenska alebo zakúpiť v našej predajni. Ak máte akékoľvek otázky alebo záujem o náš sortiment, navštívte nás osobne alebo navštívte 3  našu stránku , kde nájdete viac informácií.

Fotogaléria predajne. Interiér aj exteriér