Keď net tak Slovanet

spúšťa novú akciu 3 mesiace zadarmo a potom s 50%​ zľavou počas viazanosti po dobu 9 mesiacov na predaj služieb v kombinácií s Televíziou na technológií LTE, DSL /VDSL a OPTIK. Využite túto jedinečnú akciu.
Sme pre Vás partnerom aj pre realizáciu Vášho pripojenia na internet, či už ide o domáci počítač, alebo firemnú sieť. Firma HQ Computers je autorizovaným partnerom spoločnosti Slovanet, a.s. pre predaj vybraných produktov a služieb na základe zmluvy o obchodnom zastúpení v oblasti Lučenec, Poltár, Rimavská Sobota. Poskytujeme spoľahlivý a dátovo, časovo neobmedzený internet aj bez viazanosti*. Pri rozhodovaní vám poradíme a vyberieme služby najlepšie vyhovujúce Vaším potrebám. Pri kúpe modemu alebo wifi zariadenia u nás v predajni, vám ho bezplatne nakonfigurujeme!

gdfgds

Ponuka internetu a televízie

Internet a televízia od Slovanetu vám prináša spojenie najmodernejších technológií pre vaše domáce zábavné potreby. S týmto produktom získate spoľahlivé a rýchlé internetové pripojenie, ktoré vám umožní surfovať po internete, streamovať videá a hrať online hry bez problémov. Okrem toho získate aj širokú ponuku televíznych kanálov vo vysokom rozlíšení, aby ste si mohli vychutnávať svoje obľúbené filmy, seriály, športové prenosy a ďalšie televízne programy.

S internetom a televíziou od Slovanetu nebudete mať obmedzenia vo vašej zábave. Môžete si vychutnávať vysokú rýchlosť internetového pripojenia, ktorá vám umožní rýchlo stiahnuť súbory, sledovať videá bez prerušenia a pripojiť viacero zariadení súčasne. Televízia vám prináša kvalitný obraz vo vysokom rozlíšení a možnosť záznamu vašich obľúbených programov. S rozšírenými funkciami ako napríklad pauzovanie živého vysielania, spätné prehrávanie a video na požiadanie, budete mať úplnú kontrolu nad svojou televíznou skúsenosťou

I​nternet a televízia od Slovanetu je spoľahlivé a kvalitné riešenie pre vaše domáce zábavné potreby. S jednoduchou inštaláciou a profesionálnou podporou sa môžete spoľahnúť na to, že vám poskytneme všetko potrebné pre vašu pohodlnú a bezproblémovú zábavu. Objednajte si internet a televíziu od Slovanetu ešte dnes a zažite špičkovú domácu zábavu!

68000

zákazníkov

228

Pobočiek a Predajných miest

50+

Televíznych kanálov

-50%

Zľava na ponúkane produkty*