AKCIOVÁ PONUKA SLOVANETU

Slovanet od 3. mája 2018 spustil novú akciovú kampaň, ktorá prináša viacero produktových noviniek a predaj vybraných služieb za výhodnejšie akciové ceny po dobu prvých 12 mesiacov.

Akcia platí pre nového aj existujúceho zákazníka.
Akcia optický internet
INTERNET OPTIK
internet DSL 80
INTERNET DSL
internet LTE 15
INTERNET LTE

Získajte zľavy na vybrané služby!

Odporučte naše služby novým zákazníkom a získajte službu, ktorú využívate za 1€ na mesiac a nový zákazník samozrejme tiež! Samy si vyskladajte balík podľa seba – podľa toho čo reálne potrebuje a preferujete. Podľa vyskladania získavate zľavu – čím viacej služieb balík obsahuje, tým vyššia zľava z mesačného poplatku. Možnosť si zakúpiť produkty bez viazanosti alebo s 12 a 24 mesačnou viazanosťou.
*Internet bez viazanosti – výpovedná lehota 3 mesiace pred plánovaným ukončením služby!

Ponuka Slovanetu

Slovanet a.s. neustále rozširuje dostupnosť a ponuku poskytovaných služieb. Informácie o poskytovaných službách, získate v pracovných dňoch telefonicky alebo prostredníctvom online formulára, e-mailom každý deň.
Zariadenia potrebné k používaniu Slovanet služieb predávame formou nájmu – za pravidelný mesačný poplatok.
Na sieti DSL nie je zariadenie povinné, ale ak sa zariadenie zákazníkovi pokazí v prípade prenájmu mu ho Slovanet kedykoľvek vymení za nové a nebude treba čakať na reklamačný proces, riešiť či je zariadenie ešte v záruke a podobne…

Internet bez viazanosti!

Ponúkame aj internet bez viazanosti
1. cena neviazaných produktov je veľmi výhodná.
2. produkty bez viazanosti sú ideálne pre zákazníkov ktorí sa plánujú sťahovať, alebo ešte nevedia či im bude vybraná služba vyhovovať.
3. pre sieť AERO stačí k cene mesačného paušálu 24 mes. viazanosti za akúkoľvek službu (samostatný Internet, či balík služieb) pripočítať 3,00 €
4. pre siete DSL a OPTIK stačí k cene mesačného paušálu 24 mes. viazanosti za akúkoľvek službu pripočítať +5 ,00 €
5. pre sieť LTE je internet bez viazanosti a neúčtujú sa žiadne poplatky navyše.

INFORMÁCIE O PONUKÁCH