banner _ITT


Slovanet od 1.4. 2020 pridal do ponuky novú službu
TELEVÍZIA
na sieti OPTIK – DSL – LTE

Ponuka INTERNETU a TELEVÍZIE

logo 640x308 1Slovanet a.s. neustále rozširuje dostupnosť a ponuku poskytovaných služieb. Informácie o poskytovaných službách internetu a televízie od SLOVANETU v mieste vášho bydliska, pracoviska si môžete overiť podľa adresy v pracovných dňoch u nás v predajni HQ Computers ul. Železničná 187/18 Lučenec príp. v pracovných dňoch telefonicky alebo prostredníctvom online formulára e-mailom každý deň.
Zariadenia potrebné k používaniu Slovanet služieb predávame formou prenájmu – za pravidelný mesačný poplatok.
Na sledovanie TV je zariadenie povinné, ale ak sa zariadenie zákazníkovi pokazí v prípade prenájmu mu ho Slovanet kedykoľvek vymení za nové a nebude treba čakať na reklamačný proces, riešiť či je zariadenie ešte v záruke a podobne..

INFORMÁCIE O PONUKÁCH

internet, televízia

Odporučte naše služby novým zákazníkom a získajte službu, ktorú využívate za 1€ na 2 mesiace a nový zákazník samozrejme tiež! Samy si vyskladajte balík podľa seba – podľa toho čo reálne potrebuje a preferujete. Podľa vyskladania získavate zľavu – čím viacej služieb balík obsahuje, tým vyššia zľava z mesačného poplatku. Možnosť si zakúpiť produkty bez viazanosti alebo s 12 a 24 mesačnou viazanosťou.

Ponúkame internet a televíziu aj bez viazanosti

– cena neviazaných produktov je veľmi výhodná.
– produkty bez viazanosti sú ideálne pre zákazníkov ktorí sa plánujú sťahovať, alebo ešte nevedia či im bude vybraná služba vyhovovať.
Ponúkame internet:
1. sieť LTE stačí k cene mesačného paušálu 24 mes. za akúkoľvek službu pripočítať + 4,00 € a máte aj televíziu (od LTE 15 vyššie)
2. siete DSL stačí k cene mesačného paušálu 24 mes. viazanosti za akúkoľvek službu pripočítať + 4,00 € a máte aj televíziu (od DSL 15 výššie)
3. siete OPTIK stačí k cene mesačného paušálu 24 mes. viazanosti za akúkoľvek službu pripočítať + 4,00 € a máte aj televíziu 
Pre sieť LTE  je internet bez viazanosti a neúčtujú sa žiadne poplatky navyše.

*Internet bez viazanosti – výpovedná lehota 3 mesiace!

OVERENIE DOSTUPNOSTI

scroll