NOVINKA

Prvý 32" hráčsky ALL-IN-1

Prispôsob si tower monitor podľa svojho gusta. Vybaviť si ho môžeš hardvérom, ktorý si sám zvolíš tak, aby vyhovoval všetkým Tvojim hrám (základná doska, grafická karta, HDD…). Vďaka štýlovému podsvieteniu skvele zapadne do každého herného brlohu a naviac šetrí miesto.

Pre hráčov máme v ponuke aj sortiment firiem E-Blue, Team Scorpion, Enzatec, Red Fighter, Razer…
Ponúkaný tovar si môžete zakúpiť v našej predajni na Železničnej ulici 18, Lučenec (predajňa vo dvore) prechod od parkoviska pri Priore na Železničnú ulicu oproti lekárne Regia.

Vybraný tovar sme schopný dodať do 48 hodín od objednania!
Pre informácie o cene a dostupnosti nás kontaktujte a my Vám pošleme cenu a termín dodania.

Ponúkaný sortiment tovaru si môžete pozrieť na stránke

GAME ZÓNA

ALL - IN - 1

Značka E-Blue predstavuje prvý herný 32˝ panoramatický HD monitor s rozlíšením 2560 x 1440/60 Hz all-in-one teda monitor s PC. Všetko v jednom zariadení bez zbytočného ťahania káblov.

KRESLÁ

Hráčske kreslá plne vyhovujú všetkým požiadavkám na ergonómiu a prinášajú dokonalú oporu každej časti tela. V hernom sofa E-Blue Auroza – nezaspite!

SLÚCHADLÁ

Séria profesionálnych herných slúchadiel. Môžu byť podsvietené , s mikrofónom a vibračným efektom alebo surround sound systém 7.1 s maximálnou redukciou okolitého hluku

KLÁVESNICE

Chcete sa aj v hráčskom svete odlíšiť od ostatných? Herné klávesnice kombinujú výrazný tvar a elegantné prevedenie, moderný vzhľad. V ponuke máme mechanické, podsvietené, pre FSP hry..

MYŠI

Ergonomický aerodynamický tvar myší presne padne do Vašej dlane a umožňuje ľahké ovládanie myši pri FPS hrách, myši sú vyrobené z materiálu príjemného na dotyk.

PODLOŽKY

Herné podložky pod myš majú komfortný povrch, vďaka ktorému sa úplne dokonale prenáša každý pohyb myši a pomôže vám dosiahnuť víťazstvo v každej bitke.

Stránka HQCOMP.sk používa tzv. cookies. Prehliadaním našich stránok bez zmeny nastavení prehliadača dávate súhlas s ukladaním údajov vo Vašom zariadení.