Chcete si kúpiť kvalitný notebook alebo Vám doslúžil počítač, ale nemáte práve dostatok peňazí na nákup nového? Počítačová technika je tovar, ktorý si ľudia na splátky berú najčastejšie - vyriešte to priamo na

www.eshop.hqcomp.sk
HOME CREDIT - nákup na splátkySpotrebiteľský úver HOME CREDIT


Vám poskytneme na nákup v hodnote od 120 € do 1 000 € takže nezáleží na tom či si potrebujete zaobstarať len notebook alebo špičkový počítač.
Dobu splácania a tým aj výšku mesačných splátok si zvolíte podľa svojich možností. Všetko vybavíte na počkanie priamo v predajni a to bez ručiteľa.
Je to také jednoduché - neváhajte a huráááá na nákupy.
www.homecredit.sk
                                                                       čítaj ďalej...

Podmienky nákupuBez potvrdenia o príjme to nepôjde.


Keď si budete vybavovať nákup na splátky, budete na mieste potrebovať okrem 2 dokladov totožnosti a údajov o svojom zamestnávateľovi.
Ak ste zamestnaný alebo SZČO, pripravte si údaje o firme - presný názov, adresu, telefón a IČO. Po schválení pôžičky od vás budeme potrebovať kópie vyššie uvedených dokladov a tiež Potvrdenie o príjme (napr. potvrdenie o výške príjmu, výpisy z účtov, daňové priznanie, výmer dôchodku, výplatné pásky s pracovnou zmluvou, rozhodnutie o priznaní odmeny pestúna)..

Potvrdenie o príjme


QUATRO - nákup na splátkyQuatro - nákup na splátky prináša radosť

Presvedčte sa aj vy, že nákup na splátky môže byť jednoduchý, pohodlný a rýchly!

Vieme, že najväčšiu radosť z výrobku zažijete, keď si ho kúpite hneď. Nový výrobok splatíte predsa oveľa ľahšie akoby ste si mali na neho pomaly šetriť. Preto sa snažíme prinášať čo najjednoduchší a najvýhodnejší nákup na splátky, vďaka čomu sme na Slovensku jednotkou. Nakupovať na splátky cez Quatro v súčasnosti môžete už naozaj čokoľvek a kdekoľvek.
Všetky tieto dôvody vedú k tomu, že keď sa ľudia rozhodujú pre nákup na splátky, je Quatro jasná voľba. Nečakajte a urobte si radosť už teraz aj vy.
Navštívte našu predajňu, alebo si vyberte tovar cez  webstránku.
                                                                    čítaj ďalej...

Nákup na splátky v kamennej predajniNakúpiť na splátky cez Quatro môžete akýkoľvek tovar, ktorý si vyberiete v predajniach našich obchodných partnerov označených logom Quatro.
Predajca za vás vyplní žiadosť, priloží vaše doklady potrebné k schváleniu žiadosti a všetko odošle na posúdenie k nám.
Po schválení žiadosti vám bude vygenerovaný a zaslaný autorizačný SMS kód na vaše mobilné telefónne číslo. Zaslaným kódom podpíšte vašu Zmluvu priamo v predajni bez zbytočného papierovania.
Predajca vám odovzdá tovar a vy si ho môžete spokojne odniesť domov.
Potvrdenie o príjme