32" ALL IN ONE
Prvý hráčsky AIO
tak toto nemá každý...
Pre hráčov máme v ponuke aj sortiment firiem E-Blue, Team Scorpion, Enzatec, Red Fighter, Razer...
Ponúkaný tovar si môžete zakúpiť v našej predajni na Železničnej ulici 18, Lučenec (predajňa vo dvore) prechod od parkoviska pri Priore na Železničnú ulicu oproti lekárne Regia.

Ponúkaný sortiment tovaru si môžete pozrieť na stránkewww.e-blue.sk


Vybraný tovar sme schopný dodať do 48 hodín od objednania!

Pre informácie o cene a dostupnosti nás kontaktujte a my Vám pošleme cenu a termín dodania


NOVINKA!


32" hráčsky ALL-IN-1


Prispôsob si tower monitor podľa svojho gusta. Vybaviť si ho môžeš hardwarom, ktorý si sám zvolíš tak, aby vyhovoval všetkým Tvojim hrám (základná doska, grafická karta, HDD...). Vďaka štýlovému podsvieteniu skvele zapadne do každého herného brlohu a naviac šetrí miesto.
PONUKA PRODUKTOV


ALL-IN-1


Značka E-Blue predstavuje prvý herný all-in-one teda monitor s PC. Všetko v jednom zariadení bez zbytočného ťahania káblov.

KRESLÁ


Hráčske kreslá plne vyhovujú všetkým požiadavkám na ergonómiu a prinášajú dokonalú oporu každej časti tela.

SLÚCHADLÁ


Séria profesionálnych herných slúchadiel. Môžu byť podsvietené , s mikrofónom a vibračným efektom alebo surround sound systém 7.1

KLÁVESNICE


Chcete sa aj v hráčskom svete odlíšiť od ostatných? Herné klávesnice kombinujú výrazný tvar a elegantné prevedenie, moderný vzhľad, môžu byť podsvietené.

MYŠI


Ergonomický aerodynamický tvar myší presne padne do Vašej dlane a umožňuje ľahké ovládanie myši pri FPS hrách, myši sú vyrobené z materiálu príjemného na dotyk.

PODLOŽKY


Herné podložky pod myš majú komfortný povrch, vďaka ktorému sa úplne dokonale prenáša každý pohyb myši a pomôže vám dosiahnuť víťazstvo v každej bitke.