Úvod

Predaj výpočtovej techniky

Navštívte našu predajňu na ul. Železničnej 18, Lučenec (predajňa vo dvore, prechod od parkoviska Priora na Železničnú). Sme firma poskytujúca produkty a služby v oblasti predaja výpočtovej techniky, ponúkame hotové PC, notebooky, tlačiarne, spotrebný materiál. V ponuke máme originálny alebo alternatívny spotrebný materiál od renomovaných výrobcov.

U nás nekončí starostlivosť o zákazníka nákupom tovaru a odchodom z predajne. Pomôžeme, odborne vám poradíme pri výbere  PC alebo notebooku a ”ušijeme” ponuku podľa vaších predstáv a finančných  možností. Pri nákupe môžete využiť výhodné splátky cez Quatro alebo Home Credit. Širokú ponuku sortimentu nájdete v našom eshope .

Video reklama

Zákazníkom ponúkame krátke dodacie lehoty a konkurencie schopné ceny!

Akcia

INTERNEt

Poskytujeme spoľahlivý a dátovo, časovo neobmedzený internet* aj bez viazanosti. Pri výbere vám poradíme a vyberieme služby najlepšie vyhovujúce Vaším potrebám. Pri kúpe modemu alebo wifi zariadenia u nás, vám ho bezplatne nakonfigurujeme!

Sme pre Vás partnerom aj pre realizáciu Vášho pripojenia na internet, či už ide o domáci počítač, alebo firemnú sieť. Firma HQ Computers je autorizovaným partnerom spoločnosti Slovanet, a.s. pre predaj vybraných produktov a služieb na základe zmluvy o obchodnom zastúpení v oblasti Lučenec, Poltár, Rimavská Sobota.

Zákazník

ZÍSKaj zákazníka

Odporučte naše služby novým zákazníkom a získajte službu, ktorú využívate za 1€ na mesiac a nový zákazník samozrejme tiež!
Samy si vyskladajte balík podľa seba – podľa toho čo reálne potrebuje a preferujete.
Podľa vyskladania získavate zľavu – čím viacej služieb balík obsahuje, tým vyššia zľava z mesačného poplatku.
Možnosť si zakúpiť produkty bez viazanosti alebo s 12 a 24 mesačnou viazanosťou.

*Internet bez viazanosti – výpovedná lehota po 3-och mesiacoch od podpisu zmluvy!

* Dostupnosť služieb v mieste vášho bydliska, pracoviska si môžete overiť podľa adresy. V pracovných dňoch telefonicky alebo každý deň prostredníctvom online formulára, e-mailom.

Čistenie PC a notebookov (profylaktika)

Profylaktika (čistenie výpočtovej techniky)
spočíva v profesionálnom vyčistení  a následnom testovaní techniky. Jedná sa o preventívnu údržbu výpočtovej techniky. Profylaktika nepomáha chrániť iba Vaše počítače, ale znížením prašnosti prostredia  a dezinfekciou zariadení pomáha chrániť aj Vaše zdravie.
Pri nasadení počítačov v prašnom prostredí, ale i v domácnosti a prostredí  štandardných kancelárií dochádza po určitom čase k usadzovaniu prachu a nečistôt na ťažko dostupných miestach výpočtovej techniky.

O chod jednotlivých komponentov počítača, notebooku, tlačiarní alebo iného zariadenia sa stará rad chladiacich mechanizmov, ktoré sú nastavené tak, aby sa teplota chladeného zariadenia udržala v istom rozmedzí. Vplyvom prachu a ostatných nečistôt dochádza k upchatiu chladiacich zariadení, a to spôsobuje zvýšenie teploty jednotlivých komponentov, následnú  nestabilitu systému a zníženie životnosti komponentov.